Plungės Senamiesčio mokyklos 1c klasė
„Sveiki vaikai – laimingi tėvai“


Kodėl siūloma idėja.

Juk vaikams be galo svarbu matyti, jog tėvai domisi jų veikla ir kartu su jais dalyvauja. Viena – aiškinti, kaip reikia elgtis, kita – įrodyti tai pavyzdžiu. Tikiuosi, jog ši sporto šventė taps dar viena gražia mūsų klasės tradicija, o tėvų ir mokytojos pastangos padės įgyvendinti jų geranoriškus siekius. Tėvai turės galimybę kartu su savo vaiku ne tik pasivaržyti, bet ir patirti daug gerų emocijų.

Tikslas – suvienyti ir būrin sukviesti ne tik mokinius, bet ir jų tėvelius, stiprinti tėvelių ir mokinių bendradarbiavimą,  laisvalaikio leidimą kartu, aktyviau įtraukti tėvelius į mokyklos gyvenimą. Praktiškai dalyvaudami veikloje, mokiniai vadovaujasi sveikos gyvensenos principais, įgyja neigiamas nuostatas žalingų įpročių atžvilgiu.

Dalyviai – 1 c klasės mokiniai ir tėveliai.

Vieta: Sveikatingumo ir aktyvaus poilsio šventė gamtoje, prie Platelių ežero.

Priemonės: lankstinukai tėvams, žaidimai, pratimai, mankštų kompleksas, sporto inventorius, netradicinės priemonės – maišeliai, skrybėlės, lazdos, kibirėliai, kamuoliai ir kamuoliukai, virvės.

Laukiami rezultatai: puoselėdami klasės tradicijas, bendradarbiaudami ir drauge veikdami -  padėsime tinkamai formuotis bręstančiai asmenybei, sugebėsime įgyvendinti ugdymo programos naujoves. Didžiausia laimė bus matyti linksmus, laimingus, gerai nusiteikusius tėvelius ir sveikus savo mokinius. Tikiuosi, kad tai taps tradiciniu mūsų klasės renginiu.

Idėjos autorė: Regina Gusčenė