Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Balandžio 30 d. Smalininkuose vyks jaunųjų automobilių vairuotojų varžybos

Įkelta 2015-04-28

Balandžio 30 d.  Smalininkuose (Jurbarko r.) varžysis stipriausi jaunieji automobilių vairuotojai iš Alytaus profesinio rengimo centro, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos, VšĮ Raseinių technologijų ir verslo mokyklos, Šalčininkų r. Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos, Molėtų r. VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos, Skuodo r. kaimo verslų amatų ir paslaugų mokyklos, Skuodo r. Mosėdžio gimnazijos, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos ir Kauno statybininkų rengimo centro.

Varžybose dalyvauja bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų 16–19 metų mokiniai. Komandą sudaro keturi dalyviai ir komandos vadovas.

Varžybų programą sudaro Kelių eismo taisyklių, figūrinio automobilio vairavimo ir estafetės rungtys. Šį kartą aikštelėje reikės atlikti šešias figūras: „Startas“ ir „Stop linija“, „Dvigubi vartai“, „Vėžės“, „Stovėjimo aikštelė“ ir „Gyvatukas“.

Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ renginius organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, vykdo Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras talkinant Lietuvos kelių policijos tarnybai bei teritoriniams policijos padaliniams. 

Daugiau informacijos apie šias rungtis rasite varžybų nuostatuose, patalpintuose Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus tinklalapyje www.ssus.lt skyrelyje „Nuostatai“.

Varžybų dalyviams linkime sėkmės ir saugaus kelio. 

 

 

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius