Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Skelbiame akciją „Saugus kelias į mokyklą“

Įkelta 2015-08-31

     2015 rugsėjo mėn. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos visoje Lietuvoje organizuoja akciją „Saugus kelias į mokyklą“.

            Akcijos tikslas – sutelkti visuomenės pastangas spręsti mokinių, einančių į mokyklą ir į namus per pėsčiųjų perėjas ir sankryžas, saugumą.

            Kviečiame organizuoti savanorių budėjimą prieš pamokas ir po pamokų prie bendrojo ugdymo mokyklų esančiose perėjose ir sankryžose, pasitelkiant pačius mokinius, bendruomenės narius, tėvelius, Šaulių sąjungos narius. Rekomenduojama savanoriams budėjimo metu vilkėti ryškiaspalves leimenes su šviesą atspindinčiais elementais.

            Po akcijos prašome užpildyti dalyvavimo akcijoje anketą ir iki spalio 15 dienos atsiųsti LMNSC Sveikatos ir saugos ugdymo skyriui el. paštu irena.knisevskiene@lmnsc.lt.

Aktyviausiai akcijoje dalyvavusios mokyklos bus apdovanotos įvairiomis saugaus eismo priemonėmis.

Dėl informacijos prašome kreiptis į LMNSC Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus metodininkę I. Kniševskienę tel. (8 5 276 6775).

 

 

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius