Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Saugus elgesys eismo aplinkoje“

Įkelta 2017-10-25

Lapkričio 8 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyks kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Saugus elgesys eismo aplinkoje“, skirtas neformaliojo vaikų švietimo ir bendrojo ugdymo pradinių klasių mokytojams. 

Seminaras skirtas mokytojams, kurie ieško naujų idėjų, kaip ugdyti saugią mokinių elgseną gatvėje ir kelyje. Nagrinėsime, kaip psichologiškai parengti mokinius pavojingoms situacijoms, kad jie patys sugebėtų atpažinti pavojų, būtų pasirengę imtis praktinių veiksmų. Kalbėsime, kaip saugaus eismo metodinių priemonių pagalba pereiti nuo pasyvių prie aktyvaus mokinių mokymo metodų. Aiškinsimės, kaip išvengti eismo įvykių ir nelaimingų atsitikimų geležinkelyje. Suteiksime žinių ir įgūdžių apie pirmosios pagalbos veiksmus esant sudėtingiems sužeidimams ir traumoms.

Seminaro trukmė 6 ak. val.

Seminaras nemokamas.

Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kol yra laisvų vietų.

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE  renginio vadovą Ireną Kniševskienę tel. (8 5) 276 67 75, el. p. irena.knisevskiene@lmnsc.lt.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius