Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Žinių varžytuvės „Sveikatos skrynia“ 5–6 klasių amžiaus grupėje

Įkelta 2017-11-14

Lapkričio 9 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko žinių varžytuvės „Sveikatos skrynia“. Varžytuvių tikslas – didinti mokinių motyvaciją saugoti sveikatą ir ugdytis sveikos gyvensenos gebėjimus, plėtoti sveikatinimo ir žalingų įpročių prevencijos veiklas įdomiomis ir mokiniams patraukliomis formomis. 

Konkurse dalyvavo devynios 5–6 klasių mokinių komandų iš Vilniaus karaliaus Mindaugo, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio, Trakų Vokės gimnazijų, Levo Karsavino mokyklų, Vilniaus r. Rukainių, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijų Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjaus.

Komandos turėjo prisistatyti ir atsakyti į parengtus Varžytuvių klausimus. Atskirai varžėsi  ir savo žinias rodė mokinių ir mokytojų bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistų komandos

Į finalą pateko trys geriausios komandos. Po ilgos, įtemptos ir įdomios kovos finale nugalėtoja paskelbta Rokiškio Senamiesčio progimnazijos komanda „Deimančiukai“.

Protokolas

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius