Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Kviečiame į saugaus eismo edukacinius užsiėmimus

Įkelta 2018-09-13

Kviečiame visus pradinių klasių mokinius į edukacines saugaus eismo pamokėles,  saugaus eismo klasėje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

Saugaus eismo klasės paskirtis – sudaryti sąlygas pradinių klasių mokiniams gilinti teorines ir praktines saugaus elgesio kelyje žinias, ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje. Vaikai edukacinių pamokėlių metu galės įgyti saugaus eismo įgūdžių tam pritaikytoje aplinkoje. 

Registracijos formoje pasirinkite Jums tinkamą datą ir laiką, nurodykite mokyklos pavadinimą, klasę, atstovaujantį mokytoją, kontaktinį telefoną ir el. paštą. Sistema informuos Jus apie sėkmingą registraciją. Užsiėmimai vyksta antradieniais, ketvirtadieniais, 10 val., Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, Žirmūnų g. 1B, 10 aukštas, 1003 kab.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus metodininkus Ireną Kniševskienę ir Vilių Dinstmaną, tel. (85) 2766 775, el. p. irena.knisevskiene@lmnsc.lt, vilius.dinstmanas@lmnsc.lt.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius