Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko saugaus eismo kvalifikacijos tobulinimo seminaras pradinių klasių mokytojams „Saugus elgesys eismo aplinkoje“

Įkelta 2018-11-16

2018 m. lapkričio 14 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko saugaus eismo kvalifikacijos tobulinimo seminaras pradinių klasių mokytojams „Saugus elgesys eismo aplinkoje“.

Seminare dalyvavo 28 šalies pedagogai, kurie bendrojo ugdymo mokyklose atsakingi už saugų eismą. Seminare buvo aptarta, kaip saugaus eismo metodinių priemonių pagalba pereiti nuo pasyvių prie aktyvių mokinių mokymo metodų, kaip išvengti eismo įvykių ir nelaimingų atsitikimų geležinkelyje, su eismo įvykių priežastimis ir aplinkybėmis, saugaus elgesio principais, su vaiko psichologiniais ypatumais. Suteikėme žinių ir įgūdžių apie pirmosios pagalbos veiksmus esant sudėtingiems sužeidimams ir traumoms. Seminare ypatingas dėmesys buvo kreipiamas mokytojų praktinėms užduotims atlikti, kaip teisingai mokyti vaikus saugaus eismo. Seminaro dalyviams buvo įteikti pažymėjimai.

Džiaugiamės, kad apibendrinus seminaro dalyvių apklausos rezultatus, mokytojai, tiek seminaro turinį, tiek lektorių darbą įvertino labai gerai.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius