Kviečiame į saugaus eismo edukacinius užsiėmimus

Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Tęsiama registracija į saugaus eismo užsiėmimus

Įkelta 2019-01-02

Tęsiame registraciją į saugaus eismo užsiėmimus ir kviečiame visus pradinių klasių mokinius apsilankyti saugaus eismo klasėje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre. 

Nuo 2018 m. rugsėjo mėnesio užsiėmimuose apsilankė 572 mokiniai. Per 2018 metus iš viso užsiėmimuose apsilankė virš 1000 mokinių. Džiaugiamės, kad mokiniai ir mokytojai aktyviai dalyvauja šioje veikloje ir tikimės to ateityje. 

Saugaus eismo klasės paskirtis – sudaryti sąlygas pradinių klasių mokiniams gilinti teorines ir praktines saugaus elgesio kelyje žinias, ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje. Vaikai edukacinių pamokėlių metu galės įgyti saugaus eismo įgūdžių tam pritaikytoje aplinkoje. 

Registracijos formoje pasirinkite Jums tinkamą datą ir laiką, nurodykite mokyklos pavadinimą, klasę, atstovaujantį mokytoją, kontaktinį telefoną ir el. paštą. Sistema informuos Jus apie sėkmingą registraciją. Užsiėmimai vyksta antradieniais, ketvirtadieniais, 10 val. (pasirinktinai), Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, Žirmūnų g. 1B, 10 aukštas, 1003 kab.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus metodininkus Ireną Kniševskienę ir Vilių Dinstmaną, tel. (85) 2766 775, el. p. irena.knisevskiene@lmnsc.lt, vilius.dinstmanas@lmnsc.lt.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius