Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Diskusija: vairuokime saugiai ir blaiviai

Įkelta 2019-05-28

Gegužės 28 d., Courtyard Vilnius viešbučio konferencijos salėje vyko diskusija, kurios tema – kova prieš vairavimą išgėrus ir alkoholio užraktai transporto priemonėse. 

Diskusijos moderatorius – LR automobilių kelių direkcijos atstovas Viktoras Lapinas. Sveikinimo žodžius tarė LR Susisiekimo ministerijos viceministras Paulius Martinkus, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriaus pavaduotoja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas Gražina Belian, Europos eismo saugos koordinatorius Matthew Baldwin. 

Diskusijos metu buvo aptarta vairavimo išgėrus problema Europos Sąjungoje, efektyvios priemonės kovoje su vairavimu išgėrus Švedijoje, alkoholio užraktai ir vairuotojų reabilitacijos programos Austrijoje, kaip veikia alkoholio užraktai ir kokios neblaivių vairuotojų mažinimo galimybės, alkoholio kontrolė Lietuvoje. Po dalyvių pranešimų buvo diskutuota apie tai, kokios priemonės kovoje su vairavimu išgėrus turėtų būti taikomos ateityje. 

Diskusijoje dalyvavo LR Susisiekimo ministerijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento, Švietimo įstaigų pavaldžių LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai ir kt. 


Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius