Kviečiame į saugaus eismo edukacinius užsiėmimus

Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Seminaras „Saugaus elgesio ugdymas paauglystėje“

Įkelta 2019-11-26

2019 m. lapkričio 26 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko saugaus eismo kvalifikacijos tobulinimo seminaras 5-8 klasių mokytojams „Saugaus elgesio ugdymas paauglystėje“.

Seminare dalyvavo 21  šalies pedagogas. Seminare buvo nagrinėjami psichologiniai paauglystės aspektai, paauglių elgsenos korekcijos galimybės, siekiant pažinti pavojus ir kaip jų išvengti. Buvo pristatyti pagrindiniai paauglystės laikotarpiui keliami vystymosi uždaviniai, diskutuojama apie tėvų ir suaugusiųjų vaidmens menkėjimą bei bendraamžių spaudimo reikšmę elgesiui eisme, pristatoma probleminio elgesio teorija.Dalyviai buvo supažindinti su veiklos sąsiuviniu “Žmogaus sauga 7-8 klasei” idėja ir struktūra, galimos veiklos, veiklų pavyzdžiai ir įsivertinimo galimybės,  kaip derėtų elgtis, norint išlikti saugiam eismo aplinkoje. Pateikti pastebėjimai kokią informaciją ir elgesio eismo aplinkoje modelį perteikiant (kai  mokoma eismo saugos) klaidinami vaikai. Kaip teisingai naudoti papildomas, eismo saugumą užtikrinančias priemones: atšvaitus, ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais, dviratininko šalmą. Buvo rodoma vaizdinė medžiaga (skaidrės, audio ir video medžiaga). Seminare dalyviai atliko praktines užduotis.

Visi dalyviai gavo LMNŠC pažymėjimus.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius