Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Kelių direkcija kviečia pasikartoti pagrindines saugaus eismo taisykles

Įkelta 2020-04-06

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija), minint Saugaus eismo dieną, balandžio 6 d., kviečia vaikus kartu su suaugusiais pasikartoti kelių eismo taisykles. Saugus elgesys kelyje – labai svarbus kiekvienam eismo dalyviui: tiek einančiam pėsčiomis, tiek važiuojančiam dviračiu, paspirtuku, automobiliu ar kita transporto priemone. Visi dalyvaujantys eisme tai privalo daryti saugiau.

Š. m. kovo 30 – balandžio 11 dienomis Kelių direkcijos socialinio tinklo Facebook paskyroje 10 val. bus skelbiami vaizdo siužetai – Saugaus eismo pamokos visiems. Vaizdo siužetuose linksmasis Zebriukas primins, kaip saugiai pereiti gatvę nereguliuojamoje ar šviesoforu reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, kaip saugiai elgtis užmiestyje, kai reikia išlipus iš autobuso pereiti kelią, primins ir apie saugos diržus. Jaunieji dviračių vairuotojai taip pat ras naudingų patarimų sau.

Tikimės, kad šios pamokos bus naudingos tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Tėvai dažniausiai yra didžiausias autoritetas vaikams: vaikai, kopijuodami tėvelių elgesį, mokosi iš jų.

Kviečiame žiūrėti vaizdo įrašus, dalintis jais ir mokytis iš jų.

Po balandžio 11 d. Saugaus eismo pamokas bus galima rasti Kelių direkcijos tinklalapyje. Naudojant vaizdo siužetus prašome nurodyti šaltinį – Kelių direkcija.


Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos informacija

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius