Kviečiame į saugaus eismo edukacinius užsiėmimus

Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Akcija „Tylos stebuklinga versmė“

Įkelta 2015-04-22

Švietimo ir mokslo ministerija organizuoja akciją, skirtą Tarptautinei kovos su triukšmu dienai „Tylos stebuklinga versmė“, t. y. didžioji pertrauka – be triukšmo.

                   Akcijos „Tylos stebuklinga versmė“ tikslas – ugdyti vaikų supratimą apie triukšmą siekiama ne tik pabrėžti didesnį jų pažeidžiamumą dėl neigiamo triukšmo poveikio aplinkoje, mokykloje, namuose, renginiuose ar, pavyzdžiui, garsiai klausantis muzikos ausinukais, bet ir ugdyti atsakomybę dėl pačių vaikų keliamo triukšmo jiems augant ir vėliau esant suaugusiais.

                   Sėkmingam akcijos vykdymui parengėme akcijos ,,Tylos stebuklinga versmė“ skirtos Tarptautinei triukšmo supratimo dienai, rekomendacijas mokytojams, visuomenės sveikatos priežiūros specialistams ir kitiems asmenims dalyvaujantiems sveikatos ugdymo procese.  

       Rekomendacijose atkreipiamas dėmesys į triukšmo poveikį žmogaus sveikatai, triukšmo prevencines priemones, tylos atspindžius mene, tylos ir mokslo pasiekimai.

       Ministerija atliepdama į Pasaulio sveikatos organizacijos skelbiamas atmintinas dienas atkreipia dėmesį, kad 2015 m. balandžio 29 d. yra minima 20 – toji Tarptautinė triukšmo supratimo diena.

                   Bendrojo ugdymo mokyklose 2015 m. balandžio 29 d. numatoma kūrybingai organizuoti akciją „Tylos stebuklinga versmė“.

 

 

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius