Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Saugaus eismo klasė

Kviečiame visus priešmokyklinio ugdymo vaikus (6-7 m.) ir pradinių klasių mokinius (1-4 kl.) į edukacines saugaus eismo pamokėles Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1b, Vilnius).

Užsiėmimo trukmė – 45 min. Užsiėmimų pradžia 10:00 val. Būtina registracija.

Mokestis vienam vaikui – 1 eur. (mokama tik pavedimo būdu). Mokama po užsiėmimo pervedant pinigus už visą klasę į nurodytą sąskaitą trijų darbo dienų bėgyje.

Į užsiėmimą atvykstate savo transportu. Jeigu negalite atvykti į užsiėmimą, prašome informuoti apie tai prieš 2 dienas.

! Dėl paskelbtos pandemijos, laikinai priimamos sumažintos grupės, kurias sudaro ne daugiau kaip 15 vaikų. Visi vyresni nei 6 metų amžiaus vaikai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Prieš užsiėmimą visiems dalyviams bus matuojama temperatūra. Į užsiėmimą nepriimami vaikai turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (kosulys, čiaudulys, temperatūra, sloga, pasunkėjęs kvėpavimas). Atvykus bent vienam sergančiam vaikui, užsiėmimas bus nevedamas visai grupei.

Pablogėjus situacijai šalyje dėl pandemijos, suderinus su mokyklomis, pagal galimybes, užsiėmimus numatoma vesti nuotoliniu būdu. 

Įstaigos pavadinimas:

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Atsiskaitomoji sąskaita (kur pervedami pinigai):

 LT76 7044 0600 0102 9937

Mokėjimo paskirtis:

SE dalyvio mokestis

Bankas:

AB SEB bankas, b.k. 70440

Primename: atsiskaityti grynaisiais pinigais galimybės nėra, todėl prašome mokėti pavedimu.

Registracijos forma

Registracijos formoje pasirinkite Jums tinkamą datą ir laiką, nurodykite mokyklos pavadinimą, klasę, atstovaujantį mokytoją, kontaktinį telefoną ir el. paštą. Sistema informuos Jus apie sėkmingą registraciją. Užsiėmimai vyksta antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, 10 val., Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, Žirmūnų g. 1B, 10 aukštas, 1003 kab.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus metodininkus Ireną Kniševskienę ir Vilių Dinstmaną, tel. (85) 2766 775, el. p. irena.knisevskiene@lmnsc.lt, vilius.dinstmanas@lmnsc.lt.


 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius