Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Saugaus eismo naujienos

Apdovanoti mėgėjiškų vaizdo siužetų saugaus eismo tema konkurso nugalėtojai.

Įkelta 2017-09-25

Rugsėjo 24-ąją, minint Vairuotojų ir keliaujančiųjų dieną, Vilniaus Šv. Ignoto bažnyčioje buvo apdovanoti mėgėjiškų vaizdo siužetų konkurso nugalėtojai.

Konkurso tikslas – atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, gerbti vieniems kitus, neviršyti leistino ir saugaus važiavimo greičio, kurti neblaivių, nepagarbių, įžūlių vairuotojų nepakantumo atmosferą, taipogi priminti pėstiesiems ir dviratininkams apie atšvaitus, o autotransporto keleiviams apie saugos diržus.

Po kunigo Algirdo Toliato pamokslo visus susirinkusius pasveikino Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Egidijus Skrodenis ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus vedėjas Rimantas Bukšnaitis. Konkurso nugalėtojus apdovanojo įžymus lenktynininkas Benediktas Vanagas.

Konkurse dalyvavo 13 vaizdo klipų kūrėjų grupių, pristatyti 29 vaizdo siužetai, iš kurių išrinkti 5 prizininkai.

Laureatai:

I grupėje (11–14 metų):

Kauno A. Žakevičiaus saugaus vaiko mokyklos būrelis „Vaizdas“, vaizdo siužetas „Angelas sargas“,

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro kolektyvas, vaizdo siužetas „Vairuokite saugiai“.

II grupėje (15–18 metų) laimėtojų neatrinkta.

III grupėje (19 iki 25 metų):

VGTU Jaunimo kūrybinė grupė, atstovavusi ir savo gimtajam miestui Druskininkams: Lukas Ambrazaitis, Gabrielė Navickaitė, Monika Jankauskaitė, Marius Sereika; siužetas „Kelios sekundės gali pakeisti viską“;

Šiaulių valstybinės kolegijos Multimedijos technologijos studijų studentas Marius Gelžinis, Informatikos inžinerijos katedros lektorė Vaida Steponavičienė, vaizdo siužetas „Prisisek atšvaitą. Saugok save ir būsi saugus“.

IV grupėje (26 metų ir vyresni) laimėtojas –

Mindaugo Dambrausko ir Solveigos Dambrauskaitės pristatytas siužetas „Apsaugok save“.

Po laureatų apdovanojimo svečiai ir dalyviai buvo kviečiami agapei ir stebėti aktorės Virginijos Kochanskytės spektaklį „Gyvenimas kaip graži kelionė“.

Šį prasmingą sumanymą inicijavo Susisiekimo ministerija, Lietuvos vyskupų konferencija, Lietuvos automobilių kelių direkcija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Policijos departamentas.

Fotografė: Aldona Katilienė. 

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius