Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Saugaus eismo naujienos

Kviečiame dalyvauti konkurse „Saugaus eismo minčių labirintas“

Įkelta 2018-03-02

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja konkursą „Saugaus eismo minčių labirintas“.

Konkurso tikslas – aktyvinti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigų, jų bendruomenių, jaunimo organizacijų veiklą: bendromis mokinių, mokytojų ir bendruomenės pastangomis kurti saugią aplinką.

Konkurse kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų 5–12 klasių (4 mokiniai ir vadovas), neformaliojo švietimo mokyklų ugdytiniai, profesinio mokymo įstaigų mokiniai ir kitos mokinių komandos (klubai, būreliai, jaunimo organizacijos).

Dalyviai turi pasirinkti veiklos temą (vieną ar kelias iš organizatorių siūlomų, bet galima rinktis ir savo originalias idėjas) ir pateikti veiklos aprašymus (žr. nuostatus).

Konkursas vykdomas dviem etapais:

I etapas – veiklų vertinimas ir atranka;

II etapas – baigiamasis renginys Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre gegužės mėnesio I-oje pusėje (konkurso organizatoriai informuos apie tikslią datą).

Darbai (aprašymai, vaizdo medžiaga) siunčiami:

Iki 10 Mb – el. paštu irena.knisevskiene@lmnsc.lt, laiške nurodant savo kontaktinius duomenis.

Didesni nei 10 Mb – naudojantis https://wetransfer.com/, nurodant adresatą irena.knisevskiene@lmnsc.lt, savo el. paštą, tekstiniame lauke nurodant savo kontaktinius duomenis.

Arba paštu – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Sveikatos ir saugos ugdymo skyriui, Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius, iki balandžio 15 d.
Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius