Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Saugaus eismo naujienos

2018 m. gegužės 23 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko konkurso „Saugaus eismo minčių labirintas“ baigiamasis renginys

Įkelta 2018-05-24

Konkurso tikslas – aktyvinti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigų, jų bendruomenių, jaunimo organizacijų veiklą: bendromis mokinių, mokytojų ir bendruomenės pastangomis kurti saugią aplinką.

Dalyviai turėjo pasirinkti veiklos temą (vieną ar kelias iš organizatorių siūlomų, ar pasirinkti savo originalias idėjas) ir pateikti veiklos aprašymus.

Konkursas buvo vykdomas dviem etapais:

I etapas – veiklų vertinimas ir atranka (darbai buvo vertinami už pasirinktą idėją, veiklos aktualumą, jos įgyvendinimo kūrybiškumą, atlikimo kokybę ir estetiškumą).

II etapas – baigiamasis renginys Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

Į baigiamąjį konkurso renginį buvo kviečiamos komandos, kurių darbus komisija įvertino geriausiai. Dalyvavo Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos, VšĮ Menachemo gimnazijos, Šakių rajono Slavikų pagrindinės mokyklos, Vilniaus r. Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos, Utenos Dauniškio gimnazijos, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos, Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos, Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos komandos.

Dalyviai buvo apdovanoti prizais ir atminimo dovanomis.

Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, konkurso partneris – Valstybės įmonė Regitra.
Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius