Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Saugaus eismo naujienos

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras pradinių klasių mokytojams „Saugus elgesys eismo aplinkoje“

Įkelta 2019-03-01

2019 m. vasario 27 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko saugaus eismo kvalifikacijos tobulinimo seminaras pradinių klasių mokytojams „Saugus elgesys eismo aplinkoje“.

Seminare dalyvavo 30 šalies pedagogų, kurie bendrojo ugdymo mokyklose atsakingi už saugų eismą. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas praktinei saugaus eismo ugdomąjai veiklai. Supažindinome, kaip išvengti eismo įvykių ir nelaimingų atsitikimų geležinkelyje, su eismo įvykių priežastimis ir aplinkybėmis, saugaus elgesio principais, su vaiko psichologiniais ypatumais. Suteikėme žinių ir įgūdžių apie pirmosios pagalbos veiksmus esant sudėtingiems sužeidimams ir traumoms. Seminare dalyviai atliko praktines užduotis. Visi dalyviai gavo padalomąją seminaro medžiagą. Seminaro dalyviams buvo įteikti LMNŠC pažymėjimai ir vairavimo mokyklos UAB „ARV –AUTO“ atminimo dovanėlės.

Džiaugiamės, kad apibendrinus seminaro dalyvių apklausos rezultatus, mokytojai tiek seminaro turinį tiek lektorių darbą įvertino labai gerai.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius