Kviečiame į saugaus eismo edukacinius užsiėmimus

Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Sveikatos ugdymo naujienos

Lietuva pavasarį pasitiks su sveikatą stiprinančių mokyklų bangos renginiais

Įkelta 2018-03-08Jau 53 šalies savivaldybės pareiškė norą prisijungtiprie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“. Šis renginys organizuojamas minint Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį.

Visą šių metų balandį vyksiančio renginio tikslas – sujudinti 430 Lietuvos sveikatą stiprinančių ir kitų mokyklų bendruomenes, kurios rūpinasi vaikų sveikatos stiprinimu.

Bangos renginiais siekiama propaguoti sveikatą stiprinančių mokyklų idėją kaip pasiteisinusį sveikatos stiprinimo veiklos mokykloje pavyzdį, pristatyti sveikatą stiprinančių mokyklų gerąją patirtį, skatinti mokinių pasitikėjimą savo galimybėmis stiprinti savo ir artimųjų sveikatą ir kurti sveikatai palankią aplinką, burti ir vienyti sveikatą stiprinančias mokyklas savivaldybėse, pagerbti labiausiai pasižymėjusius sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenių narius, neatlygintinai besidarbuojančius vaikų sveikatos labui.

Tikimės, kad sveikatą stiprinančių mokyklų bangos renginiai taps visų prisijungusių savivaldybių bendruomeniųdainų ir šokių, sporto, aktyvaus ir intelektualaus laisvalaikio švente. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras nacionaliniam renginiui „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“ yra sukūręs Facebook paskyrą https://www.facebook.com/events/169706790420642/. Nacionalinio renginio dalyviai Facebook paskyroje galės skelbti savo savivaldybėje vykstančio renginio programas, dalytis nuotraukomis bei trumpomis filmuotomis medžiagomis iš renginių bei bendrauti.

Renginio iniciatoriai – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Papildomą informaciją apie renginio organizavimą teikia Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus visuomenės sveikatos specialistė Dalia Sabaliauskienė, tel. 8 6 1212 167, el. p. dalia.sabaliauskiene@smlpc.lt


Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro informacija

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius