Projektų ir renginių skyrius,
renginių poskyris

 
 
 

Naujienos

Sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečio minėjimas

Įkelta 2018-01-26

2018 m. nepaprasti – švęsime Lietuvos valstybės šimtmetį, o šalies sveikatą stiprinančios mokyklos minės savo veiklos 25-metį.

Minėdama garbingą sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos sukaktį, kviečiame savivaldybių sveikatos ir švietimo sektorius kartu dalyvauti nacionaliniuose jubiliejiniuose renginiuose.

Pavasarį jau antrą kartą pakviesime į nacionalinį renginį ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“ . Pirmas renginys įvyko 2013 m., minint 20-ąsias metines, ir apėmė 45 savivaldybes. Šio 2018 m. renginio tikslas  – parodyti vietos bendruomenei, kad jau 25 metus egzistuoja mokyklos, kurioms svarbu ne tik akademiniai pasiekimai, bet  ir mokinių bei visos  vietos bendruomenės sveikata.

Sveikatą stiprinančių mokyklų geroji patirtis neturi likti tik konkrečioje mokykloje – šią idėją puoselėjančios mokyklos siekia skatinti ir kitas mokyklas jungtis bei suteikti vienos kitoms įkvėpimo naujiems darbams.

Kviečiame savivaldybes palaikyti šias iniciatyvas dalyvaujant jubiliejiniuose nacionaliniuose renginiuose bei inicijuoti savo veiklas regionuose. Savivaldybėms pasirengę padėti Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, kurie artėjant atskiroms veikloms papildomai informuos švietimo ir sveikatos bendruomenes.

 

Nuotraukos