Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Daugiau galimybių gauti psichologinę pagalbą

Įkelta 2020-04-17

Šiuo karantino laikotarpiu svarbu ne tik saugoti savo sveikatą, užsiimti fizine veikla, skirti daugiau laiko savo poreikiams bei pomėgiams, stengtis priimti visas kylančias mintis ir emocijas, bet ir prireikus, žinoti, kur kreiptis, norint gauti psichologinę pagalbą. 

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina rūpintis savo psichikos sveikata ir kilus sunkiems jausmams ar norint pasidalyti savo išgyvenimais kreiptis į psichologus telekomunikacijų pagalba.

Šiuo nelengvu laikotarpiu emocinę paramą ir psichologinę pagalbą nuotoliniu būdu teikia būrys įvairių įstaigų ir kvalifikuotų specialistų: emocinės paramos linijos, psichikos sveikatos centrai ir kitos nevyriausybinės organizacijos. Įsikūrė ir puikių iniciatyvų, tokių kaip www.medo.lt – tai įvairių sričių savanoriškai susibūrusių sveikatos specialistų iniciatyva, kurios tikslas teikti emocinę paramą Lietuvos medikams ir jų artimiesiems, susiduriantiems su didžiule kasdiene įtampa. „Lietuvos kurčiųjų draugija“ dalijasi informacija apie nemokamas psichologo konsultacijas gestų kalba.

Čia galite rasti visų įstaigų, teikiančių emocinę, psichologinę ir psichiatrinę pagalbą Vilniaus mieste ir rajone, sąrašą.

Biuro specialistai atkreipia dėmesį, kad esant poreikiui gyventojai gali kreiptis į savo sveikatos priežiūros įstaigos psichikos sveikatos centrą. Ten dirbantys psichologai, psichoterapeutai, psichiatrai suteiks nuotolinę pagalbą.

Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuro informacija

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius