Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Rytoj, balandžio 6-ąją, bus minima Saugaus eismo diena Lietuvoje.

Įkelta 2021-04-05

Pagrindinis šios dienos tikslas – atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį į eismo saugumo svarbą. Ir ši diena turėtų būti ta diena, nuo kurios visi eismo dalyviai dar labiau pasistengtų eisme dalyvautų atsakingai, kultūringai, saugotų vieni kitus kelyje.  

Prieš 15 metų, kai ši diena buvo paskelbta, iškeltas tikslas vis dar aktualus ir papildo valstybinės eismo saugumo programos VIZIJA 0 pagrindinį siekį – nė vieno žuvusiojo Lietuvos keliuose iki 2050 metų.

Drauge su Lietuvos kelių policijos tarnyba suskaičiavome, kiek per pastarąjį dešimtmetį iš viso buvo dienų, per kurias neužfiksuotas nė vienas įskaitinis eismo įvykis, t.y. nežuvo ir nebuvo sužeistas nė vienas eismo dalyvis.  Iš viso tokių dienų suskaičiavome 14. Beje, šiais metais tokių dienų jau buvo 6. Norėtųsi tikėti, kad šie skaičiai galėtų būti puiki pradžią vizija 0 siekiamybės. O šį tikslą mes galime pasiekti, tik reikia visų mūsų bendrų pastangų.

Saugokime vieni kitus kelyje. Branginkime gyvybę.

Saugių švenčių.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos informacija

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius