Projektų ir renginių skyrius,
renginių poskyris

 
 
 

Naujienos

Iniciatyva „Judanti klasė 2022“

Įkelta 2022-04-19

Jau antrą kartą Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras kartu su partneriais Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru kviečia mokyklas įsitraukti į iniciatyvą „Judanti klasė 2022“,kuri startuoja nuo 2022 m. gegužės 2 d.

Šių metų iniciatyva yra paskirta Ukrainos vaikams ir jos šūkis „Judam už Ukrainos vaikus. Būkim sveiki ir saugūs kartu!“

Šia iniciatyva siekiame ne tik pagerinti mokinių fizinę ir emocinę sveikatą bei paskatinti daugiau judėti, bet ir mintimis palaikyti Ukrainos vaikus, kurie karo akivaizdoje negali džiaugtis gyvenimu, laisvai judėti, būti saugūs. Mes palaikome Ukrainos vaikus, kurie patiria baimę, agresiją, nepriteklių.

Tad kviečiame mokyklas įsitraukti į iniciatyvą bendram tikslui – formuoti vaikams natūralų fizinio aktyvumo įprotį, gerinti emocinę sveikatą naudojant įvairius judėjimo elementus, didinti bendruomeniškumo jausmą tuo pačiu solidarizuojantis ir palaikant ukrainiečių vaikus.

„Judanti klasė 2022“ – taitokia klasė, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengiasi kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, ne lenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įkvėpti kitus.

Iniciatyvoje gali dalyvauti įvairaus amžiaus vaikų grupės iš ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokyklų ir mokinių klasės iš bendrojo ugdymo mokyklų. Mokyklos šioje iniciatyvoje dalyvauja savanoriškai, pačios nuspręsdamos, kurių klasių mokiniai ar ikimokyklinių, priešmokyklinių grupių vaikai dalyvaus.

Mokyklų administracijas prašome sudaryti palankias sąlygas mokiniams įsitraukti į šią iniciatyvą, padėti ją realizuoti ir kartu didinti fizinį aktyvumą savo mokykloje.

Pateiktos rekomendacijos ir fizinio aktyvumo užduotys padės įgyvendinti iniciatyvą.

Norinčias dalyvauti iniciatyvoje mokyklas kviečiame registruotis iki 2022 m. balandžio 30 d., registracijos anketą rasite čia: https://forms.gle/kCCCmnhPnUd6P55i6

 

Iniciatyvos „Judanti klasė 2022“ rekomendacijos

Iniciatyvos „Judanti klasė 2022“ ataskaita

Iniciatyvos „Judanti klasė 2022“ logotipas

Nuotraukos