Projektų ir renginių skyrius,
renginių poskyris

 
 
 

Naujienos

Kviečiame dalyvauti saugaus eismo užsiėmimuose

Įkelta 2023-01-19

Kviečiame visus priešmokyklinio ugdymo vaikus (6-7 m.) ir pradinių klasių mokinius (1-4 kl.) į edukacines saugaus eismo pamokėles Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1b, Vilnius).

Užsiėmimo trukmė – 45 min. Užsiėmimų pradžia 10:00 val. Būtina registracija.

Užsiėmimimai yra nemokami. Jeigu negalite atvykti į užsiėmimą, prašome informuoti apie tai prieš 2 dienas. Užsiėmimai vedami lietuvių kalba. 

Laikinai priimamos sumažintos grupės, kurias sudaro ne daugiau kaip 15 vaikų. Į užsiėmimą nepriimami vaikai turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (kosulys, čiaudulys, temperatūra, sloga, pasunkėjęs kvėpavimas). Atvykus bent vienam sergančiam vaikui, užsiėmimas bus nevedamas visai grupei.

Registracijos forma

Registracijos formoje pasirinkite Jums tinkamą datą ir laiką, nurodykite mokyklos pavadinimą, klasę, atstovaujantį mokytoją, kontaktinį telefoną ir el. paštą. Sistema informuos Jus apie sėkmingą registraciją. Užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais 10 val., Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, Žirmūnų g. 1B, 10 aukštas, 1003 kab.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus metodininkus Ireną Kniševskienę ir Vilių Dinstmaną, tel. (85) 2766 775, el. p. irena.knisevskiene@lmnsc.lt,vilius.dinstmanas@lmnsc.lt.

Nuotraukos