Projektų ir renginių skyrius,
renginių poskyris

 
 

Saugaus eismo naujienos

Pirmąją rugsėjo savaitę ties mokyklų perėjomis budės policijos pareigūnai ir savanoriai

Įkelta 2023-09-01

„Kiekvieno vaiko gyvybė yra neįkainojama, tad turime susitelkti ir padaryti viską, kad keliuose nežūtų nė vienas vaikas. Kreipiuosi į visus vairuotojus, tėvus ir vaikus – būkite atidūs važiuodami ar eidami per pėsčiųjų perėją, prie mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų“, – ragina Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. 

Anot policijos, rugsėjį bus vykdomos trumpalaikės prevencinės priemonės, skirtos vairuojantiems moksleiviams ir studentams. 

Policija kreips dėmesį į tai, kaip nepilnamečiai, vairuojantys dviračius, elektrinius paspirtukus, mopedus, laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Taip pat bus tikrinama, ar pagal amžių jie gali vairuoti tam tikrą transporto priemonę, ar dėvi saugos šalmus, ar elektriniu paspirtuku neveža keleivio ir pan. 

Bus tikrinamas mokyklinių, maršrutinių autobusų ir kitų transporto priemonių, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, vairuotojų blaivumas. 

Kaip pranešė Lietuvos kelių policijos tarnyba, pareigūnų ekipažai iki pat šeštadienio paryčių rengs reidus Vilniuje bei rajone. Ypatingas dėmesys bus skiriamas neblaivių ir nuo narkotinių medžiagų apsvaigusių transporto priemonių vairuotojų kontrolei. 

Informacijos šaltinis: „15 min“, rubrika „Saugukelyje.lt“
Nuotraukos