Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Sveikatos ugdymo naujienos

Žinių varžytuvės „Sveikatos skrynia“ 5-6 klasių amžiaus grupėje

Įkelta 2018-10-29

Spalio 25 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko žinių varžytuvės „Sveikatos skrynia“, kurių tikslas – didinti mokinių motyvaciją saugoti sveikatą ir ugdytis sveikos gyvensenos gebėjimus, plėtoti sveikatinimo ir žalingų įpročių prevencijos veiklas įdomiomis ir mokiniams patraukliomis formomis. 

Konkurse dalyvavo devynios 5–6 klasių mokinių komandos iš Vilniaus „Spindulio“, Taikos progimnazijų, „Vilnies“ pagrindinės mokyklos. Trakų Vytauto Didžiojo, Vilniaus Žvėryno,  Gabijos, Trakų Vokės, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijų.

Komandos turėjo prisistatyti ir atsakyti į parengtus varžytuvių klausimus. Atskirai varžėsi  ir savo žinias rodė mokinių ir mokytojų bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistų komandos.

Į finalą pateko trys geriausios komandos. Po ilgos, įtemptos ir įdomios kovos finale, nugalėtoja paskelbta Vilniaus Gabijos gimnazijos komanda „Maisto priedai“.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius