Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Sveikatos ugdymo naujienos

Baigėsi projektas „Sveikata visus metus“

Įkelta 2018-12-18

Gruodžio 12 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko  projekto „Sveikata visus metus“ baigiamoji konferencija.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projektas subūrė 300 komandų – 4965 dalyvius iš Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų, vaikų ir jaunimo organizacijų, klubų, būrelių, šeimų.

Komandos pagal pateiktą temą, remdamosi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendino kiekvieną mėnesį skelbiamą vis naują kūrybinį iššūkį.

Į baigiamąją projekto konferenciją susirinko  aktyviausi dalyviai ir pristatė savo komandų nuveiktus darbus – kūrybiškiausius iššūkių sprendimo pavyzdžius.

Visus šmaikščiais dzūkiškais palinkėjimais ir smagia muzika pasveikino projekto dalyviai iš Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ (vadovai Rima ir Leonidas Moisejenkos).

Projekto laimėtojais tapo:

I vieta

Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės komanda;

Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos komanda;

Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos komanda.

II vieta

Mažeikių lopšelio-darželio „Buratinas“ komanda;

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos komanda;

Alytaus jaunimo centro komanda.

III vieta

Joniškio lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ komanda;

Visagino „Verdenės“ gimnazijos 4 klasės komanda;

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos jungtinė komanda.

Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštais bei Fondo ir Švenčionių vaistažolių fabriko įsteigtais prizais apdovanotos: Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“, Utenos lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos, Molėtų pradinės mokyklos, Vilniaus r. Ferdinando Rusčico gimnazijos, Šiaulių Ragainės progimnazijos, Vilniaus  m. Taikos progimnazijos komandos;Radviliškio Lizdeikos gimnazijos biologijos mokytoja Asta Šmukštienė.

Apdovanojimus įteikė Eugenijos Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo prezidentas dr. Romas Pakalnis ir projektų vadovė Dovilė Mandeikienė.

Po konferencijos vyko edukaciniai užsiėmimai Saugomų teritorijų Nacionaliniame lankytojų centre, E. Šimkūnaitės memorialinėje ekspozicijoje , Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre ir Zoologijos muziejuje.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius