Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Sveikatos ugdymo naujienos

Projekte „Sveikata visus metus“ – jau virš 25 tūkstančių dalyvių

Įkelta 2021-03-17

Projekte „Sveikata visus metus 2021“ šiais metais panoro dalyvauti net 25955 dalyviai. Prie projekto prisijungė 920 komandų iš bendrojo ugdymo mokyklų, ikimokyklinio ugdymo, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų mokinių, vaikų ir jaunimo organizacijų, šeimų.

Kiekvieno mėnesio pradžioje tinklalapyje www.ssus.lt skelbiamas naujas iššūkis, nauja užduotis. Įvykdytų užduočių laukiame iki kito mėnesio pradžios. Būtina nurodyti ne tik savo komandos pavadinimą ar komandos vadovo kontaktus, bet ir atstovaujamos įstaigos pilną pavadinimą.

Įdomiausi, originaliausi, kūrybiškiausi kiekvieno mėnesio darbai skelbiami tinklalapyje www.ssus.ltprojekto skiltyje paspaudus ant kiekvieno mėnesio

Visoms projekte dalyvavusioms (įgyvendinusioms ir atsiuntusioms organizatoriams bent vieną paskelbtą mėnesio iššūkį) ir užpildžiusioms registracijos anketą komandoms bus parengti projekto dalyvių pažymėjimai, kurie metų gale bus siunčiami nurodytais el. pašto adresais.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius