Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 
 

Naujienos

Kviečiame dalyvauti projekte „Sveikata visus metus 2021“

Įkelta 2021-01-18

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projekto dalyviai – Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, ikimokyklinių ugdymo įstaigų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų mokinių komandos, vaikų ir jaunimo organizacijos, klubai, būreliai, šeimos.

Projekto trukmė – 2021 m. sausio-gruodžio mėnesiai.

Norinčios dalyvauti komandos užpildo registracijos anketą adresu:

https://forms.gle/Rr9a32NFWoJwG49a7

(registracijos anketa bus aktyvi iki vasario mėnesio pabaigos)

Projekto organizatoriai kviečia leistis į sveikatos  užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį tinklalapyje www.ssus.lt skelbiamas naujas iššūkis, nauja užduotis.

Komandos pagal pateiktą temą, remdamosi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendina kūrybinius iššūkius ir atsiunčia el. paštu irena.peciuliene@lmnsc.lt, laiške nurodydami savo atstovaujamą komandą.

Įdomiausi, originaliausi, kūrybiškiausi darbai skelbiami tinklalapyje www.ssus.lt.

Papildoma informacija teikiama LMNŠC Sveikatos ir saugos ugdymo skyriuje: Irena Pečiulienė, tel. (8 5) 2766775, el. paštas irena.peciuliene@lmnsc.lt.Vasario mėnesio iššūkis:

„Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“
Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius