Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Sveikatos ugdymo naujienos

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Tarpsektorinis bendradarbiavimas – būdas siekti geresnės vaikų sveikatos“

Įkelta 2017-06-05

Birželio 13 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje (A. Volano 2, Vilnius) organizuojama tarpžinybinio bendradarbiavimo konferencija „Tarpsektorinis bendradarbiavimas – būdas siekti geresnės vaikų sveikatos“. Konferencijos tikslas – atliepti aktualias su vaikų sveikata susijusias problemas ir iššūkius, pasidalinti patirtimi organizuojant švietimo ir sveikatos sektoriaus bendras neformaliojo švietimo veiklas, skirtas sveiko gyvenimo įgūdžiams ugdyti ir vertybinėms nuostatoms formuoti.

Konferencijos metu bus aptarta, kokios neformaliojo švietimo priemonės gali padėti ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus saugoti bei stiprinti savo ir kitų sveikatą, didinti vaikų supratimą apie triukšmą, vertinti savo ir kitų potencialą dirbti komandoje. Bus apžvelgtos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo plėtros aktualijos, atliepiančios geros mokyklos idėjas. Taip pat – analizuojami Pasaulio sveikatos organizacijos skelbiamų atmintinų dienų organizavimo būdai, pristatoma Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ organizavimo patirtis.

Bus išduodami konferencijos dalyvių pažymėjimai. 

Konferenciją organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. 
Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius