Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius

 
 

Sveikatos ugdymo naujienos

Spalio 29-30 d. Birštone vyko seminaras-diskusija „Inovatyvios vaikų sveikatinimo veiklos”

Įkelta 2018-11-02

Seminaro-diskusijos tikslas yra pristatyti aktualias vaikų aplinkos sveikatinimo galimybes mokyklose, aptarti, diskutuoti ir keistis idėjomis, kaip būtų galima kokybiškiau organizuoti tarpsektorinį bendradarbiavimą.

Seminaro metu apžvelgtasMokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ konkurso III etapas, aptartos neformaliojo ugdymo priemonės, vaikų sveikatos aktualijos ir iššūkiai. Pasidalyta patirtimi ir numatytos gairės ateičiai.

Seminare dalyvavo ir pranešimus skaitė Emilija Bugailiškienė, Švietimo ir mokslo ministerijos Neformalaus švietimo skyriaus vyriausioji specialistė; Daiva Žeromskienė, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus vedėja, Diana Aleksejevaitė, vedėjos pavaduotoja, Dalia Sabaliauskienė, visuomenės sveikatos specialistė; Irena Pečiulienė, Rytis Rimgaila, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus metodininkai, kiti dalyviai.

Nuotraukos
 
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius. Tel.: (8 5) 2766775, Žirmūnų g. 1B, LT 09101 Vilnius